Kontakt

09-530 Gąbin
Al. Jana Pawła II nr 16  
tel/fax (24) 268 06 55 
NIP 774-320-52-17 
REGON 143177680
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Rok Szkolny 2017/2018

X Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. Tadeusza Szeligowskiego w Poznaniu - 1-2 XII 2017 r.

       Maciej Domagała - III nagroda

III Regionalny Konkurs Interpretacji Muzycznej w Łęczycy - 4 XI 2017 r.

       Maciej Ziółkowski (fortepian) - III nagroda
       Julia Kępa (fortepian) - wyróżnienie

X Międzyszkolne Spotkania z gitarą dla uczniów szkół muzycznych I stopnia w Warszawie - 29 XI 2017 r.

       Dawid Ryfa - wyróżnienie III st.

Rok szkolny 2016/2017

II Przegląd Chórów Szkół Muzycznych Regionu Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu - 3 VI 2017 r.

       Chór Szkoły Muzycznej pod dyrekcją Iwony Niemyjskiej - srebrny dyplom

V Spotkania Młodych Akordeonistów w Brzezinach - 31 V 2017 r.

       Natalia Bieńkowska - wyróżnienie specjalne
       Arkadiusz Gajewski - wyróżnienie specjalne

XVI Żyrardowski Konkurs Młodych Pianistów - 26-27 V 2017 r.

       Maciej Domagała - I nagroda

VI Festiwal Muzyki Akordeonowej "Harmonia Espressiva" w Sochaczewie - 25 V 2017 r.

       Natalia Bieńkowska - nagroda

Grudziądzki Konkurs Instrumentów Dętych - 19 V 2017 r.

       Mateusz Cichalewski (saksofon) - wyróżnienie
       Mikołaj Wilkiewicz (klarnet) - wyróżnienie

Wiosenne Konfrontacje Zespołów Kameralnych w Inowrocławiu - 11 IV 2017 r.

       Trio Fortepianowe - wyróżnienie
       Karolina Wojno (fortepian)
       Oliwia Borkowska (skrzypce)
       Liliana Michalak (flet poprzeczny)

Festiwal Wykonawstwa Utworu Kompozytora Polskiego w Kutnie - 4 IV 2017 r.

       Oliwia Borkowska (skrzypce) - II miejsce
       Małgorzata Strzelecka (śpiew) - wyróżnienie
       Liliana Michalak (flet poprzeczny) - wyróżnienie
       Mateusz Kobierecki (akordeon) - wyróżnienie

XV Grudziądzki Konkurs Akordeonowy - 7-8 IV 2017 r.

       Natalia Bieńkowska - wyróżnienie

VI Mały Festiwal Gitarowy w Sochaczewie - 27 III 2017 r.

       Mateusz Koc - wyróżnienie II st.
       Zuzanna Bogdzińska - wyróżnienie II st.

XXIII Mławski Festiwal Muzyki Akordeonowej "Od solisty do orkiestry" - 9 II 2017 r.

       Natalia Bieńkowska - II nagroda

II Regionalny Konkurs Interpretacji Muzycznej w Łęczycy - 3 XII 2016 r.

       Oliwia Borkowska (skrzypce) - II nagroda
       Mateusz Koc (gitara) - III nagroda
       Mikołaj Wilkiewicz (klarnet) - wyróżnienie
       Emilia Smolarek (saksofon) - wyróżnienie

Rok szkolny 2015/2016

XVII Międzynarodowy Konkurs "Moje inspiracje muzyczne" w Nałęczowie - 7 VI 2016 r.

       Kacper Ledzion (gitara) - III nagroda

V Festiwal Akordeonowy "Harmonia Espressiva" im. prof. J. Jurka w Sochaczewie - 19-20 V 2016 r.

       Natalia Bieńkowska - nagroda

IV Spotkania Młodych Akordeonistów w Brzezinach - 11 V 2016 r.

       Natalia Bieńkowska - I miejsce

V Mały Festiwal Gitarowy w Sochaczewie - 9 V 2016 r.

       Mateusz Koc - nagroda

V Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. Z. Skwary w Mławie - 13-16 IV 2016 r.

       Monika Piecka - I nagroda

Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy w Słupcy - 6-8 IV 2016 r.

       Natalia Bieńkowska - wyróżnienie

VIII Międzyszkolne Spotkania z Gitarą dla Uczniów Szkół Muzycznych I Stopnia w Warszawie - 25 XI 2015 r.

       Mateusz Koc - wyróżnienie

XII Prezentacje Muzyki Akordeonowej "Harmonia Viva" we Wrocławiu - 4-5 XII 2015 r.

       Natalia Bieńkowska - II miejsce

III Konkurs Muzyki Akordeonowej w Kluczborku - 27 I 2016 r.

       Arkadiusz Żurowski - III miejsce
       Natalia Bieńkowska - wyróżnienie


Rok szkolny 2014/2015

IX Festiwal Folkloru i kultury Ziemi Kujawskiej i Mazowieckiej "Od kujawiaka do oberka" w Łącku - 18 X 2014 r.

       Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Gąbińskiej i Kapela ludowa - wyróżnienie

Konkurs "Mały czy duży wirtuoz?" w Warszawie - 16 III 2015 r.

       Kacper Ledzion (gitara) - wyróżnienie

III Konkurs Mazowiecki "Taniec - miniatura instrumentalna" w Konstancin-Jeziornej - 26 III 2015 r.

       Mateusz Kobierecki (akordeon) - II nagroda
       Maria Czajkowska (fortepian) - III nagroda
       Franciszek Pawluk (fortepian) - wyróżnienie

Regionalny konkurs wiedzy o życiu i twórczości Ludwika van Beethovena w Sierpcu - 20 IV 2015 r.

       Szymon Szymański - III nagroda
       Maria Czajkowska - wyróżnienie

II Regionalne Konfrontacje Duetów Instrumentalnych Szkół Muzycznych I st. w Brzezinach - 22 IV 2015 r.

       Oliwia Borkowska (skrzypce) i Weronika Lendzion (fortepian) - wyróżnienie
       Franciszek Pawluk (fortepian) i Igor Stępień (skrzypce) - wyróżnienie

XIV Grudziądzki Konkurs Akordeonowy - 24-25 IV 2015 r.

       Michał Zawadzki - wyróżnienie

I Konkurs Akordeonowy "Akordeon - Magiczny Instrument" w Bełchatowie - 29 IV 2015 r.

       Arkadiusz Żurowski - II nagroda

III Ogólnopolski Konkurs Młodych Indywidualności Muzycznych im. Tadeusza Paciorkiewicza w Sierpcu - 8-10 V 2015 r.

       Kacper Ledzion (gitara) - III nagroda

Mały Festiwal Gitarowy w Sochaczewie - 18 V 2015 r.

       Mateusz Koc - wyróżnienie I stopnia

III Spotkania Młodych Akordeonistów w Brzezinach - 18 V 2015 r.

       Natalia Bieńkowska - nagroda
       Mateusz Kobierecki - wyróżnienie
       Kinga Chrząszczewska - wyróżnienie

IV Festiwal Akordeonowy "Harmonia espressiva" im. prof. Jerzego Jurka w Sochaczewie - 22 V 2015 r.

       Natalia Bieńkowska - wyróżnienie

I Spotkania Młodych Saksofonistów w Brzezinach - 3 VI 2015 r.

       Mateusz Jurkiewicz - wyróżnienie
       Kacper Duda - wyróżnienie
       Mateusz Cichalewski - wyróżnienie
       Adam Stelmaszczyk - wyróżnienie

Konkurs plastyczny "Magiczna Podróż" w Płocku - 14 VI 2015 r.

       Natalia Lewandowska - III miejsce (Profil Artystyczny)

Rok szkolny 2013/2014

II Konkurs Akordeonowy "Tremolando" w Kluczborku - 27 XI 2013 r.

       Michał Zawadzki - wyróżnienie

Mały Festiwal Gitarowy w Sochaczewie - 10 II 2014 r.

       Kacper Ledzion - wyróżnienie I stopnia
       Patryk Sochacki - wyróżnienie I stopnia
       Kacper Koncki - wyróżnienie II stopnia
       Mateusz Koc - wyróżnienie II stopnia

II Konkurs Mazowiecki "Taniec - miniatura instrumentalna" w Konstancin - Jeziornej - 13 IV 2014 r.

       Michalina Dobaczewska (fortepian) - III nagroda

IX Płoński Festiwal Instrumentów Dętych Drewnianych - 29 IV 2014 r.

       Filip Wiśniewski (saksofon) - II nagroda

II Spotkania Młodych Akordeonistów w Brzezinach - 28 V 2014 r.

       Michał Zawadzki - wyróżnienie I stopnia
       Karol Łąpieś - wyróżnienie II stopnia
       Mateusz Kobierecki - wyróżnienie II stopnia
       Mateusz Mamcarz - wyróżnienie II stopnia


Rok szkolny 2012/2013

IV Międzywojewódzki Konkurs Wykonawstwa Miniatury Polskiej w Kutnie - 13 III 2013 r.

       Kacper Koncki (gitara) - II nagroda
       Michalina Dobaczewska (fortepian) - wyróżnienie
       Magdalena Gałecka (fortepian) - wyróżnienie
       Monika Piecka (śpiew solowy) - wyróżnienie
       Mateusz Zawadzki (akordeon) - wyróżnienie

V Turniej Młodych Akordeonistów w Oleśnicy - 10 IV 2013 r.

       Arkadiusz Żurowski - III nagroda
       Wojciech Dymowski - wyróżnienie

I Mazowiecki Konkurs "Taniec - miniatura instrumentalna" w Konstancinie - 18 IV 2013 r.

       Weronika Lendzion (fortepian) - II nagroda
       Michalina Dobaczewska (fortepian) - wyróżnienie

III Olkuski Festiwal Skrzypcowy "Mały wiolinista" - 16 V 2013 r.

       Oliwia Borkowska - wyróżnienie

I Spotkania Młodych Akordeonistów w Brzezinach - 21 V 2013 r.

       Arkadiusz Żurowski - wyróżnienie
       Wojciech Dymowski - wyróżnienie

 
Rok szkolny 2011/2012

IV Turniej Młodych Akordeonistów w Oleśnicy - 28 III 2012 r.

       Mateusz Zawadzki - III nagroda
       Wojciech Dymowski - wyróżnienie